Reklama

NEWSLETTER

wpisz adres e-mail:

zapisz  wypisz  

aktualności gospodarcze artykuły szkoleniowe informacje z firm
szkolenia firmy szkoleniowe windykacja produkty finansowe targi i wystawy

W PartnerHandel.pl udostępniamy Największą Giełdę Biznes Ofert


SZTUKA WOJNY


BIBLIA HANDLOWCA

AKTUALNOŚCI
Wolny wybór, lepszy prezent! Nowa karta podarunkowa MediaMarktOd listopada 2019 MediaMarkt udostępni swoim Klientom kartę podarunkową w nowej formie. Zamiast tradycyjnego plastiku, do produkcji kart użyto papieru. To krok w stronę ochrony środowiska naturalnego. Zgodnie ze swoją strategią zrównoważonego rozwoju, MediaMarkt podejmuje proekologiczne działania, a swoich klientów zachęca do odpowiedzialnych zachowań konsumenckich.

Odpady z tworzyw sztucznych to ogromne zagrożenie dla naszej planety. Dewastują środowisko naturalne, utrudniając rozwój fauny i flory oraz szkodzą naszemu zdrowiu. Mając to na uwadze, sieć MediaMarkt zrezygnowała z plastikowych kart podarunkowych, zastępując je papierowymi. Gdy staną się odpadami, nie będą stanowiły obciążenia dla środowiska tak jak odpady z PCV, które rozkładają się kilkaset lat. Na karcie znajduje się znak „Zielone-Sprawdzone”, który MediaMarkt umieszcza także w swoich sklepach na produktach przyjaznych środowisku – energooszczędnych lub posiadających tryb eko. Taka karta jest z pewnością doskonałym prezentem, który nie tylko daje wolność wyboru towarów, ale także przypomina o dokonywaniu odpowiedzialnych decyzji zakupowych.

Nową kartą można płacić we wszystkich sklepach MediaMarkt na terenie Polski. Wystawiana na okaziciela karta o minimalnej wartości 50 zł jest ważna przez 12 miesięcy od dnia aktywacji.

Znajdujące się w obiegu plastikowe karty podarunkowe MediaMarkt zachowują swoją ważność przez 5 lat od daty aktywacji.

MediaMarktSaturn Polska
press box

OFERTY PRACY

więcej ofert pracy

bizmarket.pl :: katalog stron firmowych

P O L E C A M Y

domportal.com.pl

portalpolski.pl/

OKNOBRAMA.PL

mbrokers.pl


REGULAMIN | O NAS | WSPÓŁPRACA | PARTNERZY | REKLAMA

© 2008 PartnerHandel.pl

programowanie KRONET