Reklama

NEWSLETTER

wpisz adres e-mail:

zapisz  wypisz  

aktualności gospodarcze artykuły szkoleniowe informacje z firm
szkolenia firmy szkoleniowe windykacja produkty finansowe targi i wystawy

W PartnerHandel.pl udostępniamy Największą Giełdę Biznes Ofert


SZTUKA WOJNY


BIBLIA HANDLOWCA

AKTUALNOŚCI
MediaMarkt zamknął wszystkie sklepyPo wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego w całym kraju, zarząd MediaMarkt zdecydował o zamknięciu wszystkich sklepów sieci w Polsce.

W trosce o bezpieczeństwo Pracowników i Klientów, MediaMarkt zdecydował o zamknięciu wszystkich 88. sklepów stacjonarnych sieci w Polsce z dniem 14.03.2020 do odwołania. Dotyczy to zarówno sklepów znajdujących się w galeriach i centrach handlowych, jak i placówek wolnostojących.

Sieć na bieżąco realizuje złożone dotychczas zamówienia internetowe. Towary zamówione z odbiorem własnym w sklepie, zostaną dostarczone do domu Klienta.

Pełna oferta produktów jest dostępna przez całą dobę w sklepie internetowym mediamarkt.pl. Zamówienia można składać również za pośrednictwem infolinii 799 35 35 35, która działa przez siedem dni w tygodniu w godzinach 8:00-21:00.

 Mieszkańcy Warszawy, Katowic, Łodzi, Poznania, Wrocławia i Krakowa mogą skorzystać z usługi dostawy tego samego dnia i otrzymać wybrane produkty już w ciągu kilku godzin od złożenia zamówienia.

MediaMarktSaturn Polska
press box

OFERTY PRACY

więcej ofert pracy

bizmarket.pl :: katalog stron firmowych

P O L E C A M Y

domportal.com.pl

portalpolski.pl/

OKNOBRAMA.PL

mbrokers.pl


REGULAMIN | O NAS | WSPÓŁPRACA | PARTNERZY | REKLAMA

© 2008 PartnerHandel.pl

programowanie KRONET