Reklama

NEWSLETTER

wpisz adres e-mail:

zapisz  wypisz  

aktualności gospodarcze artykuły szkoleniowe informacje z firm
szkolenia firmy szkoleniowe windykacja produkty finansowe targi i wystawy

W PartnerHandel.pl udostępniamy Największą Giełdę Biznes Ofert


SZTUKA WOJNY


BIBLIA HANDLOWCA

INFORMACJE Z FIRM

Z ASTORem i automatyką w służbie Lean Management

Ponad 1000 osób z całej Polski, reprezentujących głównie działy Lean Manufacturing w polskich firmach produkcyjnych, spotkało się na III Otwartej Konferencji Lean w Poznaniu, zorganizowanej w dniach 9-11.04.2013. Głównym sponsorem wydarzenia została firma ASTOR, oferująca nowoczesne technologie dla automatyzacji i raportowania produkcji.

Ciągłe doskonalenie wyników przedsiębiorstwa w oparciu o metodykę Lean wymaga wsparcia ze strony nowoczesnych systemów do zarządzania produkcją oraz wiedzy, jak przy mniejszym obciążeniu pracowników, zwiększać wydajność produkcji zgodnie z założonymi celami.

Uczestnicy z ponad 450 firm w ciągu 3 dni mogli wysłuchać ponad 30 prelekcji oraz wziąć udział w dyskusjach i warsztatach. Firma ASTOR, doceniając wysoki poziom merytoryczny konferencji, została głównym sponsorem wydarzenia, wspierając ideę transferu dobrych praktyk i forum wymiany doświadczeń. W pierwszym dniu konferencji prezentację na temat „Automatyka w służbie Lean Management” poprowadził Artur Masłowski, dyrektor oddziału ASTOR Zachód wraz z Grzegorzem Fijałką, zastępcą dyrektora ASTOR Consulting.

W drugim dniu dla ponad 40 uczestników konferencji, Jarosław Zielonka, koordynator projektów ASTOR Consulting oraz Anna Sarbiewska, trener i konsultant LeanQ Team, poprowadzili warsztaty – grę biznesową „Zyski związane z doskonaleniem procesów wytwórczych przy wykorzystaniu systemów automatycznego gromadzenia danych”. W praktyce była to symulacja pracy 2 fabryk: zakładu z ręcznym wprowadzaniem danych do raportów z produkcji oraz zautomatyzowanej fabryki, posiadającej panele operatorskie do wprowadzania i raportowania danych.

Maciej Gorączko, konsultant biznesowy ASTOR Consulting, komentuje: „Otwarta konferencja Lean Manufacturing  jest doskonałym warsztatem wymiany wiedzy i doświadczeń na temat stosowanych praktyk redukcji marnotrawstwa w środowisku produkcyjnym. Cieszę się, że nasza obecność pozwoliła liderom ciągłego doskonalenia, uczestniczącym w prowadzonym warsztacie symulacyjnym, na odkrycie jeszcze większego potencjału drzemiącego w Lean, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii automatyzacji i informatyzacji produkcji, które oferuje firma ASTOR”.

Konferencja odbyła się Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej. Organizacja wydarzenia oparta jest w całości o pracę wolontariuszy i pasjonatów metodyki Lean.

Więcej informacji o konferencji można znaleźć na stronie: www.konferencjalean.pl


Artur Masłowski podczas prezentacji „Automatyka w służbie Lean Management" Warsztaty ASTORa i LeanQ TeamO ASTOR Sp. z o.o.
Firma ASTOR jest dystrybutorem produktów automatyki, dostawcą rozwiązań biznesowych oraz usług, które wspierają podnoszenie efektywności i konkurencyjności Klientów w przemyśle, produkcji oraz infrastrukturze.
ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych, siedmiokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu” oraz laureatem prestiżowego tytułu „Ten, który zmienia polski przemysł”.
Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)

OFERTY PRACY

więcej ofert pracy

bizmarket.pl :: katalog stron firmowych

-------
-------
P O L E C A M Y

domportal.com.pl

---------

OKNOBRAMA.PL

biznet24.pl

1budownictwo.pl

HANDLOWY

------->

REGULAMIN | O NAS | WSPÓŁPRACA | PARTNERZY | REKLAMA

© 2008 PartnerHandel.pl

programowanie KRONET