Reklama

NEWSLETTER

wpisz adres e-mail:

zapisz  wypisz  

aktualności gospodarcze artykuły szkoleniowe informacje z firm
szkolenia firmy szkoleniowe windykacja produkty finansowe targi i wystawy

W PartnerHandel.pl udostępniamy Największą Giełdę Biznes Ofert


SZTUKA WOJNY


BIBLIA HANDLOWCA

INFORMACJE Z FIRM

Sygma Bank otwiera pierwszą placówkę

Sygma Bank chce być bliżej swoich klientów i otwiera placówki – pierwsza z nich została dzisiaj otwarta w Toruniu, a bank zapowiada otwarcie kolejnych

Dzisiaj w Toruniu otwarta została pierwsza samodzielna placówka Sygma Banku. To nowość w strategii firmy, która swoją działalność opierała do tej pory na współpracy z sieciami handlowymi oraz małymi i średnimi sklepami. Do końca pierwszego półrocza bank planuje uruchomienie kilku kolejnych placówek w różnych miastach Polski.

Placówki Sygma Banku wzmocnią sieć dystrybucji produktów finansowych oraz pozwolą klientom na załatwianie różnych spraw związanych z kredytami. Klient odwiedzający placówkę będzie mógł zatem otrzymać ofertę konkretnego produktu finansowego (karta kredytowa, kredyt gotówkowy, ubezpieczenie), wpłacić pieniądze tytułem spłaty rat, wypłacić środki z uruchomionego kredytu, a także złożyć dyspozycje i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania związane z działalnością i ofertą Sygma Banku.

 „Wbrew niektórym głosom z rynku uważamy, że fizyczna obecność  w miastach, w których mamy sporą grupę klientów, ma sens. Dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć placówkę Sygma Banku w Toruniu. Nie zdradzając zbyt wielu szczegółów chcę powiedzieć, że to pierwszy krok i planujemy kolejne otwarcia. Sygma Bank zawsze starał się wspierać potrzeby swoich klientów i finansował ich zakupy. Jeszcze do niedawna miało to miejsce głównie za pośrednictwem naszych partnerów – wielkich sieci handlowych – teraz z naszą ofertą kredytów gotówkowych, kart kredytowych i ubezpieczeń będziemy jeszcze bliżej naszych klientów. Niezależnie od otwarcia placówki w Toruniu naszą obecność komunikujemy w mediach – ofertę Sygma Banku prezentuje spot reklamowy, który właśnie dzisiaj pojawi się na antenach głównych stacji telewizyjnych.

Zapraszamy do naszych placówek – pierwszej w Toruniu, w samym centrum miasta, przy ul. Szerokiej 7, i kolejnych, o których poinformujemy już wkrótce” - powiedział Krzysztof Komosa, Zarządzający Sprzedażą w Sygma Banku.

Placówka w Toruniu została uruchomiona w samym centrum miasta, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego, na ul. Szerokiej, prowadzącej wprost do centrum Starego Miasta.

Również kolejne placówki znajdą się w prestiżowych lokalizacjach, znanych i licznie odwiedzanych przez mieszkańców i przyjezdnych.

Z myślą o łatwym znalezieniu kolejnych placówek oraz zapoznaniu klientów z informacjami o placówkach, Sygma Bank przygotował osobną sekcję na ich temat na swojej stronie internetowej:https://www.sygmabank.pl/placowki

Niezależnie od otwarcia placówki w Toruniu i przygotowań do otwarcia kolejnych, Sygma Bank rozpoczął dzisiaj nową kampanię reklamową, wprowadzając swój spot reklamowy do emisji na antenach głównych ogólnopolskich stacji telewizyjnych, kanałów tematycznych oraz telewizji internetowej ipla.tv. Więcej informacji o kampanii można znaleźć korzystając z odnośnika https://www.sygmabank.pl/biuro-prasowe , a spot dostępny jest z kolei tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=VBt54HdYvRE .

 


Historia Sygma Banku zaczyna się w 1999 r., kiedy działalność w Polsce rozpoczęła firma Finplus SA, specjalizująca
się w kredytach konsumenckich (kredyty ratalne, gotówkowe, karty kredytowe oraz ubezpieczenia).  W 2004 r. Finplus SA podjęła decyzję o rozpoczęciu działalności w Polsce jako oddział francuskiego Sygma Banque Societe Anonyme Sygma Bank). Sygma Bank należy w całości do Grupy LaSer i świadczy w jej ramach usługi finansowe.
Z kolei współwłaścicielami Grupy LaSer są Galeries Lafayette (50% udziałów), co determinuje handlowe doświadczenia firmy, zaś w pozostałych 50% do BNP Paribas Personal Finance, co z kolei dostarcza Grupie doświadczeń z bankowości detalicznej. Więcej na www.lasergroup.eu

Sygma Bank specjalizuje się w aktywnym wspieraniu sieci detalicznych poprzez usługi finansowe i pozafinansowe,
w szczegolności karty kredytowe typu „private label”, kredyty ratalne oraz kredyty gotówkowe. Sygma Bank wspiera sieci handlowe wykorzystując swoje bogate doświadczenie z innych rynkow europejskich. Będąc finansową jednostką Grupy LaSer – europejskiego lidera kart i obsługi transakcji handlowych w sieciach detalicznych – Sygma tworzy dla swoich partnerow biznesowych specjalne programy dla posiadaczy kart i organizuje akcje promocyjne, a także zorientowaną
na konsumenta strategię komunikacji marketingowej.

Sygma Bank jest jednym z liderow polskiego rynku kart kredytowych. W portfelu posiada ponad 1 mln kart kredytowych (stan na koniec 2012 r.) i zarządza obecnie rachunkami kredytowymi ponad 1,5 mln klientów. W styczniu 2010 r. doszło do prawnej fuzji Sygma Banque Societe Anonyme Oddział w Polsce Cetelem Bank SA. Sygma Bank zatrudnia w całej Polsce ponad 1 200 pracownikow.


Sygma Bank > więcej informacji ( PRESS BOX)

OFERTY PRACY

więcej ofert pracy

bizmarket.pl :: katalog stron firmowych

-------
-------
P O L E C A M Y

domportal.com.pl

---------

OKNOBRAMA.PL

biznet24.pl

1budownictwo.pl

HANDLOWY

------->

REGULAMIN | O NAS | WSPÓŁPRACA | PARTNERZY | REKLAMA

© 2008 PartnerHandel.pl

programowanie KRONET