Reklama

NEWSLETTER

wpisz adres e-mail:

zapisz  wypisz  

aktualności gospodarcze artykuły szkoleniowe informacje z firm
szkolenia firmy szkoleniowe windykacja produkty finansowe targi i wystawy

W PartnerHandel.pl udostępniamy Największą Giełdę Biznes Ofert


SZTUKA WOJNY


BIBLIA HANDLOWCA

INFORMACJE Z FIRM

Poczuj MOC wspinania! IV Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego

Już w najbliższą sobotę, 11 maja, rozegrają się amatorskie zawody wspinaczkowe, poświęcone pamięci znanego wspinacza i grotołaza - Andrzeja Skwirczyńskiego. Zawody odbędą się w jednym z najpopularniejszych podkrakowskich rejonów wspinaczkowych – w rejonie Ostańców Jerzmanowickich. ASTOR już po raz trzeci został Głównym Sponsorem tego wydarzenia, organizowanego przez Klub Wysokogórski Kraków.

ASTOR, dostawca nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu, chętnie angażuje się w ciekawe i pełne wyzwań sportowe przedsięwzięcia. Od trzech lat ASTOR organizuje zimowe zawody narciarsko-snowboardowe ASTOR Winter Cup, a sezon wiosenny poświęca wspinaczce skałkowej.

„Bycie głównym sponsorem i partnerem Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego ma dla nas szczególne znaczenie. Szczególne dlatego, że cechy, które charakteryzują ASTOR od momentu powstania firmy w 1987, to działanie długodystansowe, elastyczność i solidność oraz wytrzymałość. Te cechy są także potrzebne każdemu pasjonatowi wspinaczki.” – komentuje Jarosław Gracel, dyrektor ds. marketingu i PR w firmie ASTOR.

Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego jest adresowany do amatorów - wszystkich chętnych, którzy w tym roku kończą 16 lat. Z tego powodu większość dróg, które będą pokonywać uczestnicy, jest dostosowana do umiejętności początkujących wspinaczy. Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z zasadami etyki wspinaczkowej.

Paweł Ćwiąkała, kierownik zawodów z Klubu Wysokogórskiego Kraków zachęca: „W tym roku, dla odmiany, zapraszamy na Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego w rejon Ostańców Jerzmanowickich. Przygotowaliśmy ponad 160 dróg wspinaczkowych dla zawodników, w kilku grupach skalnych. Dzięki uprzejmości Ochotniczej Straży Pożarnej z Jerzmanowic, baza zawodów znajduje się w centrum miejscowości, dlatego nawet lokalni mieszkańcy będą mogli dopingować zawodników!”.

Po Memoriale, organizator zaprasza wszystkich chętnych do schroniska Brandysówka pod Sokolicą w Dolinie Będkowskiej na Jurajską Konferencję Medyczno-Techniczną „Kontuzja to nie koniec wspinania”, zorganizowaną we współpracy Grupy Jurajskiej GOPR i Kliniki Św. Łukasza.

Serdecznie zapraszamy, życząc słonecznej pogody!

Więcej informacji:
.: o IV Memoriale Andrzeja Skwirczyńskiego: http://kw.krakow.pl/memorial/2013/
.: o Jurajskiej Konferencji Medyczno-Technicznej: www.kontuzja-niekoniecwspinania.plFirma ASTOR jest dystrybutorem produktów automatyki, dostawcą rozwiązań biznesowych oraz usług, które wspierają podnoszenie efektywności i konkurencyjności Klientów w przemyśle, produkcji oraz infrastrukturze. Systemy dostarczane przez ASTOR pozwalają na obniżanie kosztów produkcji oraz kosztów energii, zwiększając tym samym konkurencyjność firm na rynkach: krajowym i międzynarodowym. Jest to spółka z polskim kapitałem, z centralą w Krakowie, posiadająca 7 oddziałów na terenie całej Polski. ASTOR reprezentuje na terenie Polski światowych dostawców automatyki, tj. GE Intelligent Platforms, Invensys Wonderware, Kawasaki Robotics, EPSON, Horner APG i Satel Oy.
ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych, siedmiokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu” oraz laureatem prestiżowego tytułu „Ten, który zmienia polski przemysł”. Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl    

OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)

OFERTY PRACY

więcej ofert pracy

bizmarket.pl :: katalog stron firmowych

-------
-------
P O L E C A M Y

domportal.com.pl

---------

OKNOBRAMA.PL

biznet24.pl

1budownictwo.pl

HANDLOWY

------->

REGULAMIN | O NAS | WSPÓŁPRACA | PARTNERZY | REKLAMA

© 2008 PartnerHandel.pl

programowanie KRONET