Reklama

NEWSLETTER

wpisz adres e-mail:

zapisz  wypisz  

aktualności gospodarcze artykuły szkoleniowe informacje z firm
szkolenia firmy szkoleniowe windykacja produkty finansowe targi i wystawy

W PartnerHandel.pl udostępniamy Największą Giełdę Biznes Ofert


SZTUKA WOJNY


BIBLIA HANDLOWCA

INFORMACJE Z FIRM

KOMFORT partnerem akcji charytatywnej

Sklepy KOMFORT po raz kolejny przyłączają się do projektu na rzecz szerszej społeczności. Kontynuują współpracę z UNICEF i Mennicą Polską w ramach ogólnopolskiej charytatywnej akcji „Reszta w Twoich Rękach”.

Tężec, błonica, odra – to choroby, na które od dawna znamy szczepionki. Mimo to każdego dnia na świecie z powodu ich braku umierają dzieci. Konieczne jest zwiększenie dostępności szczepień przede wszystkim u noworodków, ich mam oraz dzieci do 5 roku życia. Tegoroczna edycja wspólnej kampanii charytatywnej poświęcona jest zbieraniu środków na szczepienia dzieci.

Dla potrzeb akcji wyprodukowane zostały monety z mosiądzu o wartości kolekcjonerskiej, które noszą nazwę Dobrych Dukatów. Robiąc zakupy w sklepach KOMFORT wystarczy poprosić o wydanie części reszty w Dobrych Dukatach. Jeden Dobry Dukat to 5 zł. Już 5 złotych wystarczy, żeby ochronić 26 dzieci przed tężcem.

„Cieszymy się, że możemy wesprzeć akcję z której dochód przeznaczony jest na tak szczytny cel. Będziemy informować klientów o możliwości zakupu Dobrych Dukatów w pięćdziesięciu naszych sklepach. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań aby wydać jak najwięcej Dukatów naszym klientom. – mówi Anna Heimberger – Dyrektor Marketingu, Sklepy KOMFORT S.A.

Sklepy KOMFORT S.A.
, to sieć 116 sklepów detalicznych z artykułami wyposażenia wnętrz. Sklepy wyspecjalizowane są w sprzedaży paneli podłogowych, wykładzin, dywanów, podłóg drewnianych oraz drzwi. Klienci cenią markę za jakość obsługi, duży wybór produktów i atrakcyjność cenową. Sieć aktywnie rozwija ofertę usług, związanych z montażem i pielęgnacją pokryć podłogowych.
Od 2008 roku kanał sprzedaży w sklepach stacjonarnych uzupełniany jest przez sprzedaż online za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl


 

OFERTY PRACY

więcej ofert pracy

bizmarket.pl :: katalog stron firmowych

-------
-------
P O L E C A M Y

domportal.com.pl

---------

OKNOBRAMA.PL

biznet24.pl

1budownictwo.pl

HANDLOWY

------->

REGULAMIN | O NAS | WSPÓŁPRACA | PARTNERZY | REKLAMA

© 2008 PartnerHandel.pl

programowanie KRONET