Reklama

NEWSLETTER

wpisz adres e-mail:

zapisz  wypisz  

aktualności gospodarcze artykuły szkoleniowe informacje z firm
szkolenia firmy szkoleniowe windykacja produkty finansowe targi i wystawy

W PartnerHandel.pl udostępniamy Największą Giełdę Biznes Ofert


SZTUKA WOJNY


BIBLIA HANDLOWCA

INFORMACJE Z FIRM

Klientka Media Expert w obiektywie Justyny Steczkowskiej

Pani Renata z Kielc, zwyciężczyni Rowenta Beauty Expert 2012, ubiegłorocznych metamorfoz Media Expert i Rowenty, zrealizowała niedawno swoją nagrodę, którą, przypomnijmy, była sesja zdjęciowa u Justyny Steczkowskiej. Pani Renata w obiektywie Pani Justyny oraz po poradach stylistów z Rowenty, zaprezentowała się wprost przepięknie, a także mogła odkryć w sobie umiejętności z pogranicza modelingu - przed kamerą i aparatem czuła się jak ryba w wodzie. Gratulujemy udanych, pięknych zdjęć, a wszystkie Panie zachęcamy do udziału w kolejnych tego typu akcjach organizowanych przez markę Media Expert i jej partnerów.

 Akcja Rowenta Beauty Expert odbywała się cyklicznie w 2012 roku, w 14 miastach w całej Polsce. Udział w metamorfozach wzięło ponad 200 Pań z całej Polski. Wielki finał nastąpił 5 stycznia w Toruniu w Galerii Plaza. Event wówczas prowadzili Alicja Grabowska i Marcin Prokop.
 

Fot. Justyna Steczkowska
Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce. Media Expert jest liderem na rynkach miejscowości do 100 tysięcy mieszkań, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach.


TERG / Media Expert
www.mediaexpert.pl

więcej informacji z Media Expert

OFERTY PRACY

więcej ofert pracy

bizmarket.pl :: katalog stron firmowych

-------
-------
P O L E C A M Y

domportal.com.pl

---------

OKNOBRAMA.PL

biznet24.pl

1budownictwo.pl

HANDLOWY

------->

REGULAMIN | O NAS | WSPÓŁPRACA | PARTNERZY | REKLAMA

© 2008 PartnerHandel.pl

programowanie KRONET