Reklama

NEWSLETTER

wpisz adres e-mail:

zapisz  wypisz  

aktualności gospodarcze artykuły szkoleniowe informacje z firm
szkolenia firmy szkoleniowe windykacja produkty finansowe targi i wystawy

W PartnerHandel.pl udostępniamy Największą Giełdę Biznes Ofert


SZTUKA WOJNY


BIBLIA HANDLOWCA

INFORMACJE Z FIRM

Małe AGD - wielkie możliwości

Określenie „małe AGD” ma odróżnić urządzenia niewielkie od dużych, czyli np. czajnik od lodówki. I pewnie taki podział utrzyma się na wieki wieków. Tyle że niektóre sprzęty rosną, a inne się zmniejszają. Dzisiejszy komputer to mikrus w porównaniu z tym, od którego wszystko się zaczęło. Nie o wielkość zatem chodzi, lecz o możliwości.
 

Amika od lat dba o to, aby nowoczesna kuchnia wyposażona była we wszystko, co ułatwia życie i pomaga lub całkiem wyręcza w domowych obowiązkach. Stwarza po temu odpowiednie warunki, produkując sprzęt, który ma zaspokoić potrzeby współczesnego człowieka. Dzięki temu ma pełną ofertę, jeśli chodzi o kompletne wyposażenie kuchni. Wielkość nie ma tu znaczenia – małe AGD jest tak samo ważne i niezbędne jak duże, z którego Amica słynie.
Ponieważ duże AGD jest już znane w kraju i na świecie – np. furorę robią wielokrotnie nagradzane piekarniki Integra, Fusion czy Zen – warto rzucić okiem na drobny sprzęt, bo z całą pewnością jego znaczenie będzie rosło, tak jak i możliwości.
Na przykład ręczne miksery o mocy od 250 do 300 W, z funkcją Turbo: Notis Mix, Velis Mix i Velis Mix+. Przydadzą się w każdej kuchni, bo dzięki nim można zaoszczędzić sporo czasu, przy okazji poznając liczne możliwości. W wielu czynnościach nie tylko bowiem potrafią pomóc, ale wręcz zastąpić najsprawniejsze nawet ręce, czyli – wyręczyć człowieka.
W kwestii wyręczania coraz większą popularność zdobywają wszechstronne blendery, które fachowo sieką, trzepią i miksują. Taki sprzęt przydaje się nie tylko do bicia piany albo rozdrabniania warzyw czy owoców, ale również do przygotowania kawy mrożonej albo drinków z lodem. Amica proponuje użytkownikom dwa modele: Velis Blend o mocy 450 W i Noblis Blend o mocy 700 W. Z pewnością okażą się nie tylko przydatne, ale i poręczne – nie zajmują tyle miejsca co dawniejsze roboty kuchenne. Ich bogate wyposażenie sprawi, że sprostają różnorodnym pomysłom użytkowników, którzy sami odkryją ich wielkie możliwości.
Amica systematycznie poszerza zakres swoich innowacyjnych rozwiązań, którymi unowocześnia gospodarstwa domowe i ułatwia pracę w kuchni. Zasada jest bardzo prosta. Duże AGD – duże możliwości. Małe AGD – te same duże możliwości.


Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)

OFERTY PRACY

więcej ofert pracy

bizmarket.pl :: katalog stron firmowych

-------
-------
P O L E C A M Y

domportal.com.pl

---------

OKNOBRAMA.PL

biznet24.pl

1budownictwo.pl

HANDLOWY

------->

REGULAMIN | O NAS | WSPÓŁPRACA | PARTNERZY | REKLAMA

© 2008 PartnerHandel.pl

programowanie KRONET