Reklama

NEWSLETTER

wpisz adres e-mail:

zapisz  wypisz  

aktualności gospodarcze artykuły szkoleniowe informacje z firm
szkolenia firmy szkoleniowe windykacja produkty finansowe targi i wystawy

W PartnerHandel.pl udostępniamy Największą Giełdę Biznes Ofert


SZTUKA WOJNY


BIBLIA HANDLOWCA

INFORMACJE Z FIRM

Kryształowe Godło Trusted Brands 2013 dla marki E. Wedel

Marka Wedel została wyróżniona w największym europejskim badaniu konsumenckim „Europen Trusted Brands  2013”.  Ranking został zorganizowany na zlecenie wydawnictwa Reader’s Digest.

Marka Wedel, która poprzez swoje produkty od ponad 160 lat dostarcza Polakom prawdziwej przyjemności, po raz kolejny otrzymała dowód na to, że jest bliska sercom swoich konsumentów. W plebiscycie „Europen Trusted Brands 2013” Polacy wyróżnili wedlowskie produkty uznając je za najbardziej godne zaufania.

W tym roku badanie objęło swoim zasięgiem 12 krajów europejskich. W Polsce zostało przeprowadzone wśród prawie 20 000 konsumentów! Osoby biorące udział w badaniu zostały poproszone o ocenę wybranej  przez siebie marki według kryteriów: jakość, silny wizerunek, stosunek wartości do ceny, zrozumienie potrzeb klienta oraz społeczna odpowiedzialność. Marka Wedel została najwyżej ocenioną marką w swojej kategorii, dzięki  czemu może cieszyć się tytułem laureata Kryształowego Godła ETB 2013.

„Wyróżnienie w tak dużym badaniu konsumenckim jakim jest „European Trusted Brands 2013” to dla nas dowód na to, że Polacy niezmiennie uwielbiają wedlowskie produkty i doceniają ich najwyższą jakość” – powiedziała Magdalena Kołodziejska, Kierownik Komunikacji w firmie LOTTE Wedel. „Jesteśmy dumni, szczególnie dlatego, że jest to nagroda przyznawana przez konsumentów, którzy dzięki takimi inicjatywom pokazują nam, że doceniają polską markę z tradycjami, jaką jest Wedel.”.
E. Wedel to najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce, która od ponad 160 lat dostarcza swoim konsumentom radość  i przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady. W portfolio marki znajdują się m.in. takie słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, czekolady, ciastka, wafle i batony. Od września 2010 roku, Wedel jest częścią japońskiej Grupy LOTTE, która jest międzynarodowym koncernem, założonym w 1948 roku, początkowo specjalizującym się w sektorze gum do żucia. Obecnie Grupa działa w różnych dziedzinach biznesu, włączając w to sektor spożywczy, słodyczy, handlu, podróży i turystyki, chemiczny, rynek budowlany oraz finansowy.

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)

OFERTY PRACY

więcej ofert pracy

bizmarket.pl :: katalog stron firmowych

-------
-------
P O L E C A M Y

domportal.com.pl

---------

OKNOBRAMA.PL

biznet24.pl

1budownictwo.pl

HANDLOWY

------->

REGULAMIN | O NAS | WSPÓŁPRACA | PARTNERZY | REKLAMA

© 2008 PartnerHandel.pl

programowanie KRONET