Reklama

NEWSLETTER

wpisz adres e-mail:

zapisz  wypisz  

aktualności gospodarcze artykuły szkoleniowe informacje z firm
szkolenia firmy szkoleniowe windykacja produkty finansowe targi i wystawy

W PartnerHandel.pl udostępniamy Największą Giełdę Biznes Ofert


SZTUKA WOJNY


BIBLIA HANDLOWCA

INFORMACJE Z FIRM

PGE Obrót S.A. zaprasza na Piknik Naukowy. Przybliżyć ludziom świat energii

Jak za pomocą generatora sprawić sobie nową fryzurę, jak wygląda replika kultowego wehikułu z filmu „Powrót do przeszłości”… To przykłady atrakcji przygotowanych przez PGE Obrót S.A. w ramach Pikniku Edukacyjnego zorganizowanego przy okazji IV Forum Innowacji w Rzeszowie.

Forum odbędzie się w dniach 14.15 maja br. Stoisko PGE Obrót S.A. będzie można znaleźć Przed Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej (tzw. Miasteczko Akademickie, Aleja Powstańców Warszawy 12.).

Piknikiem Naukowym z  pewnością zainteresują się wszyscy:  zarówno dzieci i młodzież, jak i dorośli. Atrakcji nie zabraknie.

Przy stoisku PGE Obrót S.A. pokazany zostanie m.in.  samochód DeLorean, będący wierną repliką kultowego wehikułu z filmu „Powrót do przyszłości”, który zapewne stanie się atrakcją stoiska.

Przygotowano także szereg pełnych wrażeń atrakcji, aby pokazać, jak powstaje energia, jakie ma właściwości i jak można ją wykorzystać w praktyce. Uczestnicy Forum dowiedzą się zatem, w jaki sposób użyć energii słonecznej, aby uruchomić roboty typu samochody, wiatraki i… owady. Miłośnicy jednośladów przekonają się,  że można zaświecić żarówki używając do tego  roweru.

 Panie z pewnością ustawią się w kolejce do elektrycznego fryzjera. Znajdujący się w „salonie fryzjerskim” generator Van de Graaffa wytworzy ekstremalne wysokie napięcie statyczne, dzięki czemu  „włosy staną dęba” niczym u Alberta Einsteina.


Podczas Pikniku Naukowego PGE Obrót S.A. zwiedzający będą mogli dowiedzieć się także, że kręcący się wiatrak wytwarza energię elektryczną lub co to jest ogniwo elektrochemiczne.

PGE Obrót organizuje Piknik we współpracy z Politechniką Rzeszowską i Politechniką Dziecięcą.
fot.: Stoisko PGE Obrót rok temu podczas III Forum Innowacji

Piotr Wróbel
Specjalista  ds. Public Relations
piotr.wrobel@gkpge.pl, tel. (17) 865 6124; 691 911 525PGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. Spółka obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji i gospodarstw domowych. Podstawowym celem strategii marketingowej PGE Obrót SA jest stałe doskonalenie standardów obsługi klienta, poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i stałą poprawę jakości świadczonych usług oraz dostosowanie oferty do zmieniających się potrzeb klientów i wymogów rynku. Spółka dąży do rozszerzenia oferty świadczonych usług w oparciu o produkty PGE.

OFERTY PRACY

więcej ofert pracy

bizmarket.pl :: katalog stron firmowych

-------
-------
P O L E C A M Y

domportal.com.pl

---------

OKNOBRAMA.PL

biznet24.pl

1budownictwo.pl

HANDLOWY

------->

REGULAMIN | O NAS | WSPÓŁPRACA | PARTNERZY | REKLAMA

© 2008 PartnerHandel.pl

programowanie KRONET