Reklama

NEWSLETTER

wpisz adres e-mail:

zapisz  wypisz  

aktualności gospodarcze artykuły szkoleniowe informacje z firm
szkolenia firmy szkoleniowe windykacja produkty finansowe targi i wystawy

W PartnerHandel.pl udostępniamy Największą Giełdę Biznes Ofert


SZTUKA WOJNY


BIBLIA HANDLOWCA

AKTUALNOŚCI
CREATON inspirowany potęgą natury - nowy katalog produktówŻywioły niosą za sobą nieograniczoną moc, którą trudno poskromić. Jak wykorzystać ich potencjał, ich piękno i siłę? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w nowym katalogu CREATON.

Ekskluzywne wydanie pod tytułem „CREATON. Perfekcyjna jakość to nasz żywioł” zachwyca designem i doskonale odzwierciedla niepowtarzalny charakter, dojrzałość oraz perfekcję marki. Nowa koncepcja artystyczna „siła żywiołów” wyróżnia CREATON w branży oraz znakomicie podkreśla wyjątkową pozycję CREATON Polska na rynku dachówek ceramicznych i cementowych.

Już od ponad 130 lat istnienia w Europie marka CREATON łączy siły tkwiące w przyrodzie z wiedzą, pasją i zaangażowaniem ekspertów tworząc nowoczesne pokrycia dachowe na pokolenia. Potęga natury jest inspiracją, a charakter żywiołów motywem do tworzenia niezawodnych dachówek o unikatowej estetyce i niepowtarzalnym stylu.

Niezależnie od tego, czy inwestorzy wybierając produkt na swój dach szukają nowoczesnego minimalizmu, ponadczasowej elegancji czy nawiązania do historii, CREATON ma do zaproponowania tylko to, co najlepsze – wyróżniający design, przemyślane i sprawdzone rozwiązania, ponieważ… perfekcyjna jakość to nasz żywioł!

Katalog w wersji pdf można pobrać ze strony www.creaton.pl .

CREATON Polska
press box

OFERTY PRACY

więcej ofert pracy

bizmarket.pl :: katalog stron firmowych

-------
-------
P O L E C A M Y

domportal.com.pl

---------

OKNOBRAMA.PL

biznet24.pl

1budownictwo.pl

HANDLOWY

------->

REGULAMIN | O NAS | WSPÓŁPRACA | PARTNERZY | REKLAMA

© 2008 PartnerHandel.pl

programowanie KRONET