Reklama

NEWSLETTER

wpisz adres e-mail:

zapisz  wypisz  

aktualności gospodarcze artykuły szkoleniowe informacje z firm
szkolenia firmy szkoleniowe windykacja produkty finansowe targi i wystawy

W PartnerHandel.pl udostępniamy Największą Giełdę Biznes Ofert


SZTUKA WOJNY


BIBLIA HANDLOWCA

AKTUALNOŚCI
Niebawem odbędzie się druga "Wiosenna Dycha z Aliplastem"„Wiosenna Dycha z Aliplastem” to projekt Fundacji Grupy Aliplast, realizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Sportu. To już druga „Dycha” kiedy FGA jest Patronem Tytularnym wydarzenia.

21 marca - pierwszego dnia wiosny,  ruszyły zapisy na kolejną „Wiosenną Dychę z Aliplastem”.  Bieg będzie wydarzeniem charytatywnym - połowa dochodu pochodzącego z opłat startowych zostanie przekazana na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych w Lublinie.

Tegoroczna edycja biegu wesprze  aż trzech beneficjentów: Przedszkole Specjalne nr 11 w Lublinie,  Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 w Lublinie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2 w Lublinie.

To już trzecie spotkanie Fundacji Grupy Aliplast i Fundacji Rozwoju Sportu. Pierwszym wspólnym projektem był  „Aliplast Chęć na Pięć – biegniemy dla Ukrainy” /2022/ Bieg na 5 km. Cały dochód z opłaty startowej został przekazany na rzecz realizacji programu wspierania kobiet uchodźczyń z Ukrainy. Kolejny 2003 rok to „Wiosenna Dycha z Aliplastem”  czyli zwiększenie dystansu i nowy cel  - wsparcie sportowców z niepełnosprawnością z Lublina i Lubelszczyzny, a konkretnie fundusze trafiły do Lubelskiej Drużyny Rugby na Wózkach „Brave Snails”. Mamy rok 2024 i też nie mogło zabraknąć biegu charytatywnego z naszym wsparciem, i mamy też nadzieję udziałem biegowej reprezentacji Fundacji Grupy Aliplast.  

W 2024  roku mija drugi rok działalności Fundacji Grupy Aliplast. Projekty, które udało się zrealizować: współpraca z Centrum Administracyjnym „Pogodny Dom”, organizacja maratonów charytatywnych  "Aliplast Chęć na Pięć – biegniemy dla Ukrainy", „Dycha z Aliplastem”  (wspólnie z LFS), projekt „Żegluj z Aliplast”, projekt „Wakacje z Fundacją Grupy Aliplast”, współpraca w zakresie pomocy Uchodźcom z Ukrainy z Centrum Wolontariatu, współpraca z Wioskami SOS w Kraśniku. Jednym z największych projektów, w który zaangażowała się FGA to wsparcie odbudowy szpitala w Drohobyczu, na Ukrainie. Cykliczną imprezą, która wpisała się już na stałe w kalendarz działalności Fundacji to Charytatywny Turniej w Piłce Nożnej. Rok 2024 to również nowe projekty i obszary działania: wsparcie oddziału Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej USzD w Lublinie, półkolonie koszykarskie, współpraca z UKS Żegluj.

Fundacja Grupy Aliplast  została wyróżniona za działalność charytatywną przez kapitułę Angelusa Lubelskiego w kategorii Angelus Dobroczynności.

Aliplast
press box

OFERTY PRACY

więcej ofert pracy

bizmarket.pl :: katalog stron firmowych

-------
-------
P O L E C A M Y

domportal.com.pl

---------

OKNOBRAMA.PL

biznet24.pl

1budownictwo.pl

HANDLOWY

------->

REGULAMIN | O NAS | WSPÓŁPRACA | PARTNERZY | REKLAMA

© 2008 PartnerHandel.pl

programowanie KRONET